Spolehliví a solventní nájemci

Spolehliví a solventní nájemci

Přesně takové seženeme pro vaši nemovitost
Ať vám nemovitost vydělává, v klidu a bez starostí

Dobří nájemníci nerostou na stromech. Bez nich ale vaše nemovitost leží ladem. Kde je tedy vzít? Pomůžeme vám s tím. Najdeme vám přesně takové nájemníky, které bychom chtěli i ve vlastní nemovitosti.

Dokážeme pronajmout klasický byt, rodinný dům i celý činžák. Všechny namlouvací tanečky odvedeme za vás. Představíme vám až finálního vyvoleného: vašeho nového nájemníka.

Jak postupujeme při hledání nájemníka

1

Poznáme vás i vaši nemovitost

Než se společně pustíme do práce, zavoláme si nebo si dáme nezávaznou schůzku. Potřebujeme vědět, jakou nemovitost chcete pronajímat a jaká máte od pronájmu očekávání. Poradíme vám jak nastavit výši nájmu se službami a upřesníme, na co se připravit a jak dlouho to celé potrvá.

2

Uděláme vaši nemovitost nepřehlédnutelnou

Víme přesně, kde vaši nemovitost nabídnout k pronájmu. Skvěle ji nafotíme, nebo natočíme parádní video. Propagace jde zkrátka za námi. Homestaging bereme jako samozřejmost: zútulníme každý prostor nebo třeba posekáme zahradu. Emoce prodávají a my s nimi umíme pracovat. 

3

Úřadujeme za vás a představíme vám nájemníka

Téměř 15 let našich zkušeností hraje pro vás. Oběhneme za vás všechny schůzky s potenciálními zájemci a taky připravíme všechny potřebné dokumenty. Zařídíme podpisy smluv, přepisy energií i vše nezbytné pro správu nemovitosti. Vy přijdete k hotovému. Seznamte se, váš nový nájemník!

4

Vyrovnáme se až po prvním uhrazeném nájemném

Jasně, stručně, férově říkáme: předem po vás nechceme ani korunu. Domluvenou provizi nám pošlete až v okamžiku úhrady prvního nájemného. Protože pořádek dělá přátele.

Nenechte svou nemovitost zahálet. Pronajměte ji a vydělávejte.

Naši spokojení klienti o nás říkají

Kalendar Vyletni
Kalendar Vyletni
09/12/2021
Potřebovali jsme prodat nemovitost, pokud možno bez starostí. Osud nás spojil s panem Moravcem. Rychlost, kvalita, profesionální přístup a jednání v zájmu zákazníka. Až budeme potřebovat v budoucnu opět tyto služby, volba je jasná :)
Dorka Peterková
Dorka Peterková
22/10/2021
Se službami pana Moravce jsme byli velmi spokojeni. Se vším poradil, vysvětlil, pomohl nebo dokonce zařídil za nás.
Kateřina Tichá
Kateřina Tichá
08/10/2021
Férový makléř p. Moravec je člověk na pravém místě, svou práci provádí nejen s chutí, ale hlavně důsledně , přesně tak, jak to má být, a proto mohu jeho služby jen doporučit.
Jan Orel
Jan Orel
05/10/2021
Se službami pana Moravce jsme více než spokojení. Slovo férový ve svém názvu splňuje opravdu do puntíku. Věci, které jiní makléři neřešili a že jsou v pohodě, mi pan Moravec vysvětlil, poradil a ušetřil nám tak nemalé peníze, i když se to jeho vyloženě nijak moc netýkalo. Velmi příjemné vystupování a ochotný přístup šli ruku v ruce s velmi rychlým prodejem nemovitosti, za dokonce o trochu více peněz než jsme chtěli. Krásné fotky a video z dronu byly už "jen" pak taková třešnička :) Moc Vám tímto děkuji za pomoc s prodejem.
Anna Wojnarová
Anna Wojnarová
23/07/2021
Během několika let jsem měla to štěstí, že jsem přes pana Moravce byt kupovala a poté i prodávala a musím pana Moravce jenom doporučit. Je to profesionál na svém místě, zajistí vše týkající se nemovitosti, včetně servisu nad rámec jeho povinností. Díky něho byl můj byt prodaný za extrémně rychlou dobu a zároveň já jsem se mohla na jeho služby naprosto spolehnout a věděla jsem, že vše proběhne jak má. Když kdykoliv v budoucnu budu přemýšlet o koupi či prodeji dalšího bytu, vím na koho se mám obrátit.
Martin Holub
Martin Holub
21/05/2021
Se službami pana Moravce jsme bylo moc spokojeni, k prodeji našeho bytu přistoupil velmi profesionálně ! Při první schůzce nám jako laikům vše vysvětlil, přesně nám nastínil celý postup procesu prodeje bytu, pak následovalo profesionální nafocení a video-prezentace bytu, 3d sken bytu, vytvoření inzerátu. I díky tomu se byt podařilo velmi rychle prodat, se zájemcem pak pan Moravec vše vyjednal k naší nejlepší spokojenosti. A jako příjemný bonus : prodal nám byt za cenu, v jakou jsme ani nedoufali !!
Jiří Kocourek
Jiří Kocourek
18/04/2021
Pan Moravec je profesionální realitní makléř, který zajistí vše týkající se nemovitostí, včetně servisu nadrámec povinností makléře. Nezalekne se ani nestandardních řešení a vždy přijde s nápadem, jak věc vyřešit. Komunikace i na dálku se řešila hned a bez problémů. Pokud by bylo nutné řešit opět něco ohledně bydlení, určitě se na něj rádi obrátíme. Mnohokrát děkujeme za výbornou spolupráci.
Filip Hruban
Filip Hruban
14/04/2021
Spolupráce s p. Moravcem byla vždy na vysoké úrovni. Co můžu vyzdvihnout je určitě lidský přístup, dodržení termínů a to, že jako správný profesionál dokáže svým klientům pomoci i se záležitostmi nad běžný rámec pracovních povinností makléře.
Jana Pospíšilová
Jana Pospíšilová
09/04/2021
S panem Moravcem jsme úspěšně realizovali koupi pozemku pro možnou budoucí výstavbu. Nejvíce si vážím opravdu férové domluvy, kdy komunikoval v termínech, které jsme si domluvili, i v době covidu jsme našli společné řešení, zajistil smluvní dokumentaci, kterou akceptovala i banka napoprvé, zorganizoval podpisy a jednání bylo velici příjemné, veškeré informace, které poskytl, byly pravdivé.

Zanechte nám váš kontakt, ozveme se Vám.

A nebo rovnou zavolejte:

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Kliknutím na tlačítko «SIGN UP» souhlasíte se Zásady ochrany osobních údajů a GDPR