Byty nebo rodinné domy k pronájmu

Byty, domy, komerční objekty k pronájmu

Najdeme na míru vašim potřebám
a vše zařídíme za vás

Hledání pronájmu zabere hodiny vašeho času. A my víme, že čas je vzácná komodita. Proto rádi nový domov najdeme za vás. Když řekneme, že pro vás pronájem seženeme, tak to platí. 

Šetříme váš čas i nervy. Hledáme tak dlouho, dokud nenajdeme to pravé pro vás, vaši rodinu, nebo zaměstnance. Specializujeme se hlavně na byty a rodinné domy v Ostravě a okolí.

Jsme partnerem významných zaměstnavatelů v regionu, kteří hledají ubytování pro své zahraniční zaměstnance.

Jak postupujeme při hledání nemovitosti k pronájmu

1

Zjistíme jaký podnájem sháníte

Dáme si společnou nezávaznou schůzku. Hodně se ptáme. Zajímá nás, jak má vaše nemovitost k pronájmu vypadat, jaký na to máte rozpočet a co očekáváte od nás. Rovnou vám také řekneme, jak dlouho to celé potrvá.
2

Hledáme váš nový prodnájem

Žhavíme naše sociální sítě, prověřené kontakty i realitní portály. Zároveň si smlouváme návštěvy vybraných nemovitostí a chodíme na prohlídky za vás. Důkladně se během nich ptáme. Ať za pár dní nemusíte řešit opadanou omítku, nebo nefunkční sporák.
3

Vyjednáváme s rozumem a bez růžových brýlí

Záleží nám na tom, abyste pronajatou nemovitost užívali bez zbytečných starostí.  Proto při jednání o pronájmu necháváme emoce stranou a uvažujeme čistě racionálně. Náramný výhled z okna je pro nás plus, ale havarijní stav topení to nevyváží. O výši nájemného vždy vyjednáváme, dáváme pozor na skryté poplatky. 

4

Zařídíme všechno papírování

Papírování nechte také na nás. Než se nastěhujete, zjistíme, kolik budete měsíčně platit se vším všudy a jak vysoká je kauce. Prohlédneme také rezervační nebo nájemní smlouvu. A až to všechno dobře dopadne, zkontrolujeme předávací protokol, přehlásíme energie i internet, případně zajistíme další potřebné věci.

Přestaňte ztrácet čas hledáním pronájmu. Jednoduše se nastěhujte.

Realitní inspektor

Od pronájmu nemovitosti vás dělí už jen pár kroků. Několikrát jste to s majitelem a makléřem prošli skrz naskrz, a přesto se vám tam něco nezdá? 

Zavolejte nám. Máme v týmu zkušené odborníky na technický stav budov a ti přesně ví, na co si dát při výběru nemovitosti pozor. Jedna prohlídka vám ušetří spoustu bezesných nocí.

Martin Moravec

Volejte:

Moderní byt pro velkou rodinu, dokonalou kavárnu nebo kancelář se dvěma zasedačkami. Nezáleží na tom, jaký pronájem sháníte. My pro vás ten prostor zkrátka najdeme.

Naši spokojení klienti o nás říkají

Kalendar Vyletni
Kalendar Vyletni
09/12/2021
Potřebovali jsme prodat nemovitost, pokud možno bez starostí. Osud nás spojil s panem Moravcem. Rychlost, kvalita, profesionální přístup a jednání v zájmu zákazníka. Až budeme potřebovat v budoucnu opět tyto služby, volba je jasná :)
Dorka Peterková
Dorka Peterková
22/10/2021
Se službami pana Moravce jsme byli velmi spokojeni. Se vším poradil, vysvětlil, pomohl nebo dokonce zařídil za nás.
Kateřina Tichá
Kateřina Tichá
08/10/2021
Férový makléř p. Moravec je člověk na pravém místě, svou práci provádí nejen s chutí, ale hlavně důsledně , přesně tak, jak to má být, a proto mohu jeho služby jen doporučit.
Jan Orel
Jan Orel
05/10/2021
Se službami pana Moravce jsme více než spokojení. Slovo férový ve svém názvu splňuje opravdu do puntíku. Věci, které jiní makléři neřešili a že jsou v pohodě, mi pan Moravec vysvětlil, poradil a ušetřil nám tak nemalé peníze, i když se to jeho vyloženě nijak moc netýkalo. Velmi příjemné vystupování a ochotný přístup šli ruku v ruce s velmi rychlým prodejem nemovitosti, za dokonce o trochu více peněz než jsme chtěli. Krásné fotky a video z dronu byly už "jen" pak taková třešnička :) Moc Vám tímto děkuji za pomoc s prodejem.
Anna Wojnarová
Anna Wojnarová
23/07/2021
Během několika let jsem měla to štěstí, že jsem přes pana Moravce byt kupovala a poté i prodávala a musím pana Moravce jenom doporučit. Je to profesionál na svém místě, zajistí vše týkající se nemovitosti, včetně servisu nad rámec jeho povinností. Díky něho byl můj byt prodaný za extrémně rychlou dobu a zároveň já jsem se mohla na jeho služby naprosto spolehnout a věděla jsem, že vše proběhne jak má. Když kdykoliv v budoucnu budu přemýšlet o koupi či prodeji dalšího bytu, vím na koho se mám obrátit.
Martin Holub
Martin Holub
21/05/2021
Se službami pana Moravce jsme bylo moc spokojeni, k prodeji našeho bytu přistoupil velmi profesionálně ! Při první schůzce nám jako laikům vše vysvětlil, přesně nám nastínil celý postup procesu prodeje bytu, pak následovalo profesionální nafocení a video-prezentace bytu, 3d sken bytu, vytvoření inzerátu. I díky tomu se byt podařilo velmi rychle prodat, se zájemcem pak pan Moravec vše vyjednal k naší nejlepší spokojenosti. A jako příjemný bonus : prodal nám byt za cenu, v jakou jsme ani nedoufali !!
Jiří Kocourek
Jiří Kocourek
18/04/2021
Pan Moravec je profesionální realitní makléř, který zajistí vše týkající se nemovitostí, včetně servisu nadrámec povinností makléře. Nezalekne se ani nestandardních řešení a vždy přijde s nápadem, jak věc vyřešit. Komunikace i na dálku se řešila hned a bez problémů. Pokud by bylo nutné řešit opět něco ohledně bydlení, určitě se na něj rádi obrátíme. Mnohokrát děkujeme za výbornou spolupráci.
Filip Hruban
Filip Hruban
14/04/2021
Spolupráce s p. Moravcem byla vždy na vysoké úrovni. Co můžu vyzdvihnout je určitě lidský přístup, dodržení termínů a to, že jako správný profesionál dokáže svým klientům pomoci i se záležitostmi nad běžný rámec pracovních povinností makléře.
Jana Pospíšilová
Jana Pospíšilová
09/04/2021
S panem Moravcem jsme úspěšně realizovali koupi pozemku pro možnou budoucí výstavbu. Nejvíce si vážím opravdu férové domluvy, kdy komunikoval v termínech, které jsme si domluvili, i v době covidu jsme našli společné řešení, zajistil smluvní dokumentaci, kterou akceptovala i banka napoprvé, zorganizoval podpisy a jednání bylo velici příjemné, veškeré informace, které poskytl, byly pravdivé.

Zanechte nám váš kontakt, ozveme se Vám.

A nebo rovnou zavolejte:

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Kliknutím na tlačítko «SIGN UP» souhlasíte se Zásady ochrany osobních údajů a GDPR