Prověřené nemovitosti
pro jednotlivce i investory

Prověřené nemovitosti pro jednotlivce i investory

Najdeme přesně podle vašich požadavků
a zajistíme bezpečný nákup.

Aktuální nabídka

[products limit="3"]

Najít vhodnou nemovitost je jako hledat jehlu v kupce sena. Hodiny času na realitních portálech, dny až týdny prohlídek, od čerta vás posílají k ďáblu. Když už ji konečně objevíte, má to zpravidla háček. A ne jeden.

Proto jsme tu my. Řekněte nám, jakou nemovitost potřebujete, a my ji pro vás najdeme. Projdeme a prohlédneme to za vás a zařídíme vše potřebné ke koupi.

O 5 kroků blíž k ideální nemovitosti

1

Zjistíme co přesně potřebujete

Nejprve si dáme společnou nezávaznou schůzku a vzájemně si odkryjeme karty. Vy nám upřesníte, jaké máte představy o své budoucí nemovitosti a my vám zase na rovinu řekneme, kolik vás to bude stát a jak dlouho to potrvá.

2

Hledáme vaši ideální nemovitost

Co vás otravuje, to nám dělá radost. Procházíme realitní portály a inzerci, využíváme také své sociální sítě i vlastní kontakty. Chodíme za vás na prohlídky a důkladně se prodávajících vyptáváme.

3

Vyjednáváme a zůstáváme nad věcí

Na vařené nudli nás neutáhnou. Přemýšlíme nad koupí racionálně, bez zbytečných emocí. Objevíme případné skryté vady a při vyjednávání o ceně nemovitosti trváme na tom, aby se tyto mínusy pozitivně promítly do její konečné ceny. Nemovitost vás vždy stojí hodně peněz, tak ať to stojí za to.

4

Pohlídáme a zařídíme nákup do posledního detailu

Pečlivě prověříme související finance jako jsou pravidelné měsíční náklady, zůstatky ve fondu oprav nebo investice SVJ, či družstva. Ať neplatíte víc, než je nutné. Zkontrolujeme rezervační i kupní smlouvy a zajistíme, aby vše navazovalo: výplata hypotéky, úhrada kupní ceny, převod vlastnictví na katastru či družstvu.
5

Slavíme, ale pracujeme dál

Převodem na katastru probíháme cílovou páskou. Nemovitost je vaše, užívejte si ji! My zatím připravíme předávací protokoly, přehlásíme energie, internet i další služby. Papírování jde za námi. Případně vám poradíme, na co ještě nezapomenout.

Přestaňte hledat ideální nemovitost. Najděte ji.

Realitní inspektor

Od koupě nemovitosti vás dělí už jen pár kroků. Několikrát jste to s majitelem a makléřem prošli tam a zpátky, ale přesto vám něco nesedí? 

Zavolejte nám. Máme v týmu zkušené odborníky na technický stav budov a ti přesně ví, na co si dát při výběru nemovitosti pozor. Jedna prohlídka vám ušetří spoustu bezesných nocí.

Martin Moravec

Volejte:

Prostorná vila, praktická garsonka nebo vysněný stavební pozemek. Řekněte si. Jsme připraveni splnit jakékoli vaše přání spojených s bydlením.

Chci koupit nemovitost
Lorem ipsum Call To Action text zde

Naši spokojení klienti o nás říkají

Kalendar Vyletni
Kalendar Vyletni
09/12/2021
Potřebovali jsme prodat nemovitost, pokud možno bez starostí. Osud nás spojil s panem Moravcem. Rychlost, kvalita, profesionální přístup a jednání v zájmu zákazníka. Až budeme potřebovat v budoucnu opět tyto služby, volba je jasná :)
Dorka Peterková
Dorka Peterková
22/10/2021
Se službami pana Moravce jsme byli velmi spokojeni. Se vším poradil, vysvětlil, pomohl nebo dokonce zařídil za nás.
Kateřina Tichá
Kateřina Tichá
08/10/2021
Férový makléř p. Moravec je člověk na pravém místě, svou práci provádí nejen s chutí, ale hlavně důsledně , přesně tak, jak to má být, a proto mohu jeho služby jen doporučit.
Jan Orel
Jan Orel
05/10/2021
Se službami pana Moravce jsme více než spokojení. Slovo férový ve svém názvu splňuje opravdu do puntíku. Věci, které jiní makléři neřešili a že jsou v pohodě, mi pan Moravec vysvětlil, poradil a ušetřil nám tak nemalé peníze, i když se to jeho vyloženě nijak moc netýkalo. Velmi příjemné vystupování a ochotný přístup šli ruku v ruce s velmi rychlým prodejem nemovitosti, za dokonce o trochu více peněz než jsme chtěli. Krásné fotky a video z dronu byly už "jen" pak taková třešnička :) Moc Vám tímto děkuji za pomoc s prodejem.
Anna Wojnarová
Anna Wojnarová
23/07/2021
Během několika let jsem měla to štěstí, že jsem přes pana Moravce byt kupovala a poté i prodávala a musím pana Moravce jenom doporučit. Je to profesionál na svém místě, zajistí vše týkající se nemovitosti, včetně servisu nad rámec jeho povinností. Díky něho byl můj byt prodaný za extrémně rychlou dobu a zároveň já jsem se mohla na jeho služby naprosto spolehnout a věděla jsem, že vše proběhne jak má. Když kdykoliv v budoucnu budu přemýšlet o koupi či prodeji dalšího bytu, vím na koho se mám obrátit.
Martin Holub
Martin Holub
21/05/2021
Se službami pana Moravce jsme bylo moc spokojeni, k prodeji našeho bytu přistoupil velmi profesionálně ! Při první schůzce nám jako laikům vše vysvětlil, přesně nám nastínil celý postup procesu prodeje bytu, pak následovalo profesionální nafocení a video-prezentace bytu, 3d sken bytu, vytvoření inzerátu. I díky tomu se byt podařilo velmi rychle prodat, se zájemcem pak pan Moravec vše vyjednal k naší nejlepší spokojenosti. A jako příjemný bonus : prodal nám byt za cenu, v jakou jsme ani nedoufali !!
Jiří Kocourek
Jiří Kocourek
18/04/2021
Pan Moravec je profesionální realitní makléř, který zajistí vše týkající se nemovitostí, včetně servisu nadrámec povinností makléře. Nezalekne se ani nestandardních řešení a vždy přijde s nápadem, jak věc vyřešit. Komunikace i na dálku se řešila hned a bez problémů. Pokud by bylo nutné řešit opět něco ohledně bydlení, určitě se na něj rádi obrátíme. Mnohokrát děkujeme za výbornou spolupráci.
Filip Hruban
Filip Hruban
14/04/2021
Spolupráce s p. Moravcem byla vždy na vysoké úrovni. Co můžu vyzdvihnout je určitě lidský přístup, dodržení termínů a to, že jako správný profesionál dokáže svým klientům pomoci i se záležitostmi nad běžný rámec pracovních povinností makléře.
Jana Pospíšilová
Jana Pospíšilová
09/04/2021
S panem Moravcem jsme úspěšně realizovali koupi pozemku pro možnou budoucí výstavbu. Nejvíce si vážím opravdu férové domluvy, kdy komunikoval v termínech, které jsme si domluvili, i v době covidu jsme našli společné řešení, zajistil smluvní dokumentaci, kterou akceptovala i banka napoprvé, zorganizoval podpisy a jednání bylo velici příjemné, veškeré informace, které poskytl, byly pravdivé.

Často kladené otázky

Najdeme vám nemovitost dle vašich požadavků, právně a fyzicky zkontrolujeme, chodíme na prohlídky a jakmile se vám něco zalíbí realizujeme prohlídku uskutečníme společně. Jako makléři s praxí víme na co se máme ptát a také víme na co si dát pozor. Nekupujete rohlík, ale nemovitost a je vhod mít po boku parťáka na vaši straně.

Realitní makléř u nemovitosti, kterou jste si vybrali nepracuje pro vás. Je v jeho zájmu zajistit to nejlepší pro svého klienta a tím je prodávající, ne vy. Měli byste tedy mít někoho, kdo hájí vaše zájmy a ujistit se tak, že celý proces nákupu proběhne v pořádku.

Velké. Pokud byste kupoval přes banku, je její povinností zkontrolovat si všechna fakta a zajistit, že nemovitost není problematická v případě, že by se potřebovala znovu prodat. Tj. věcná břemena, zadluženost prodávajícího, rodinný stav atd. Pokud ale kupujete hotově, tato zodpovědnost padá na Vás. Teď si tedy položte ruku na srdce a řekněte si pro sebe, jestli vůbec víte, co hledat a kde.

Zanechte nám váš kontakt, ozveme se vám.

A nebo rovnou zavolejte:

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Zásady ochrany osobních údajů and GDPR