Často kladené otázky

PRODEJ

Ne, stačí vyřídit plnou moc a podle vašich potřeb vše zařídíme za Vás.

Záleží na nemovitosti a stavu trhu. Celý proces prodeje bytu trvá max 3 měsíce a domu 7 měsíců.

Ano. U osobního vlastnictví musíme počkat na přepis na katastru a ten může trvat až 30 dnů. Na družstvu může být přepis hotový již do týdne.

Často kladené otázky

NÁKUP

Najdeme vám nemovitost dle vašich požadavků, právně a fyzicky zkontrolujeme, chodíme na prohlídky a jakmile se vám něco zalíbí realizujeme prohlídku uskutečníme společně. Jako makléři s praxí víme na co se máme ptát a také víme na co si dát pozor. Nekupujete rohlík, ale nemovitost a je vhod mít po boku parťáka na vaši straně.

Realitní makléř u nemovitosti, kterou jste si vybrali nepracuje pro vás. Je v jeho zájmu zajistit to nejlepší pro svého klienta a tím je prodávající, ne vy. Měli byste tedy mít někoho, kdo hájí vaše zájmy a ujistit se tak, že celý proces nákupu proběhne v pořádku.

Velké. Pokud byste kupoval přes banku, je její povinností zkontrolovat si všechna fakta a zajistit, že nemovitost není problematická v případě, že by se potřebovala znovu prodat. Tj. věcná břemena, zadluženost prodávajícího, rodinný stav atd. Pokud ale kupujete hotově, tato zodpovědnost padá na Vás. Teď si tedy položte ruku na srdce a řekněte si pro sebe, jestli vůbec víte, co hledat a kde.

Často kladené otázky

Pronájem

To je pro nás základ, na kterém stavíme. Nemovitost připravíme k inzerci a „zútulníme ji“ pokud v ní je nábytek našimi doplňky. Pokud je nemovitost prázdná, pracujeme s ní zase tak, abychom ji co nejlépe nafotili a zájemce si tak dovedl představit prostor. Uděláme půdorys, fotky, inzerci…

Často kladené otázky

Development

?

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Zásady ochrany osobních údajů and GDPR